Sledujte nás: 
tripadvisor-logo

O nás

HOTEL CLUB***

„hotel, ktorý dýcha rodinnou atmosférou, prírodou a v ktorom si všetci nájdu to svoje“

Hotel CLUB*** v Kežmarku je hotel, ktorý má 25 ročnú históriu. Je situovaný približne 14 km od mesta Poprad. Svojich pravidelných hostí a tých nových si stále získa vďaka svojej polohe v centre historického kráľovského mesta staršieho viac ako 7 storočí, ktoré je takisto považované za vstupnú bránu do Vysokých Tatier s množstvom pamiatok a kostolíkov.

V roku 2010 sa 19 izieb rozšírilo o 16 nových nadštandardne vybavených izieb a súčasťou hotela sa stala aj nová konferenčná miestnosť, ktorá sa dostala veľkej obľube vďaka svojmu univerzálnemu využitiu na konferencie, školenia, oslavy, workshopy a podobne.

 

Tento jedinečný hotel s rodinnou atmosférou Vám ponúka vo svojom nevšednom prostredí oddych po aktívne strávených dňoch v blízkom okolí. Profesionálny a stabilný personál, ktorí hovorí viacerými jazykmi je vždy pripravený Vám poradiť a ponúknuť širokú škálu hotelových služieb a výbornú gastronómiu. Stále robíme všetko preto, aby naši hostia u nás strávili príjemné a nezabudnuteľné chvíle.

Naše ubytovanie je zmodernizované a ponúka na výber viacero druhov: jednoposteľové, dvojposteľové izby s manželskými posteľami aj oddelenými lôžkami, možnosť prístelok  a nádherné apartmány. V celom priestore hotela je k dispozícii bezplatná wifi sieť a všetky izby sú komfortné a plne vybavené televízorom, minibarom a telefónom. K dispozícii máme aj parkovisko v garáži a bezbárierové izby. Pre našich najmenších hostí sme vytvorili príjemný detský kútik, v ktorom môžu uplatniť svoju detskú fantáziu, pohrať a zbaviť sa.

Medzi základné kvality nášho hotela patrí zdvorilosť, diskrétnosť a rodinná atmosféra, čomu nasvedčuje aj rastúci počet našich stále sa vracajúcich hostí, čomu sa samozrejme veľmi tešíme.

Majitelia hotela, ich deti a celá rodina je veľmi športovo založená s výbornými úspechmi v zjazdovom lyžovaní ešte aj z čias československej reprezentácie. Aj preto je náš hotel tým správnym miestom ako pre obchodných cestujúcich, tak športovcov, rovnako páry, ktoré túžia po spoločnom oddychu a v neposlednom rade aj pre rodiny s deťmi.

Príďte a presvedčte sa aj Vy o komforte, profesionalite, rodinnej atmosfére, nevšednosti a histórii nášho hotela. Tešíme sa na Vás!Kontakt

Hotel CLUB***
Dr. Alexandra 24
060 01 Kežmarok

tel.: 00421/52/452 40 51 - 2
fax: 00421/52/452 40 53

e-mail:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
rezervácie ubytovania:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Najdete nás

GPS súradnice:

49° 8' 14.7" N
20° 25' 43.68" E

Mapa:

mapa